Pište jako copywriter přehled

Pište jako copywriter
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530945/bmid_piste-jako-copywriter-65b672fc7cc66.png 5 1 1

Je to jednoduché. Pokud chcete mít úspěšný web, zajistěte mu lákavý obsah. Prostřednictvím této audioknihy budete o praktickém copywritingu vědět více než 95% vaší konkurence. Doslova jeho kouzlu propadnete. Zjistíte důležitost sloganů, headlinů, výzev k akci a mnoha dalších textů na vašem webu, a jak na ně. Na jejich umístění, výstižnost a překvapivost. Proč a jak si dát na web opravdový magnet, který návštěvníky zaujme. Proč je efekt prvního daru zásadní a proč zákazníky tak mate vaše cena. Kde sehnat testimonialy a recenze, a jak je upravit. Jak připravovat a psát newslettery, které lidi čtou a co víc, díky kterým nakonec provedou nákup.... celý text

Literatura česká Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , Progres Guru

Pište jako copywriter

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pište jako copywriter. Přihlašte se a napište ho.

ElikaS
29.01.2024 5 z 5

Musím říct, že jsem nadšená! Audiokniha obsahuje plno zajímavých tipů. Některé z nich se chystám aplikovat hned, nad jinými se budu muset zamyslet. Navíc je celá knížka napsaná vtipnou formou, takže kromě užitečných informací jsem se i pobavila a poslech si užila. Musím vyzdvihnout i interpreta, celou dobu jsem měla před očima Tomu Cruise, takže se i hezky poslouchala :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pište jako copywriter v seznamech

Otto Bohuš
česká, 1978