Píseň v plamenech přehled

Píseň v plamenech https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84796/pisen-v-plamenech-84796.jpg 5 2 2

Příběh ugandských křesťanských mučedníků z konce 19. století, kdy na ugandském trůnu vládl slabošský císař, jenž snadno podléhal různým našeptáváním...

Literatura světová Literatura faktu Historie
Vydáno: , Zvon

Das Lied in den Flammen , 1963

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň v plamenech. Přihlašte se a napište ho.

kacaabba
19.02.2022 5 z 5

Touto knihou se okamžitě autor stává jedním z vyhledávaných. Příběh pojednává o skutečných událostech v Ugandském království (část z dnešní Ugandy), kde působili a měli vliv především francouští katoličtí misionáři. Nicméně na území se nacházeli též stoupenci islámu a pohanských náboženství. A do toho slabošský císař, který podléhal lecčemu... Po přečtení knihy může být i další křesťan, jako se to stalo i mne, povzbuzen k odhodlání nevzdat se víry v Krista, i kdyby to mělo přinést smrt (v tuto chvíli a zde to ale spíše nehrozí). Bugundští křesťané (v prvé řadě z císařského dvora) byli ve své věrnosti stateční a krásní! Moc se mi líbili, jako i celý příběh.

divik
03.08.2012

Hunerman spisovatel také super styl psaní ke čtení sháním knihu Písen v plamenech a svatý Vincent de Paul díky za info

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Píseň v plamenech v seznamech