Píseň písní přehled

Píseň písní https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523440/bmid_pisen-pisni-6515ba8b656e8.jpg 4 22 22

Píseň písní. Číst tuto sbírku milostných veršů je jako projít se rozkvetlou zahradou. Osvěžit se granátovými jablky, vínem, medem a kořením. Oslavit lásku v mnoha jejích podobách. Nechat se jí proměnit. K rozjímání nad tou nejpůvabnější ze všech písní zve husitská farářka Martina Viktorie Kopecká.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň písní. Přihlašte se a napište ho.

fruitbueno
22.01.2024 4 z 5

Krásná a citlivá interpretace Písně písní. Některé osobní příběhy, které paní farářka ve své pozici vyslechla, mě chytly za duši a nepouští.

Matematicka
24.08.2023 3 z 5

Pro mě osobně zklamání. Asi jsem čekala něco jiného nebo nejsem ta správná cílová skupina. Zaujaly mě spíš levé stránky, na kterých je text biblické Písně písní, než pravé stránky, na kterých je komentář farářky Martiny Viktorie Kopecké, kterou mám velice ráda a ráda její texty čtu. Pokud tato kniha někoho přivede k četbě Písně písní, tak má určitě smysl.

heliiinka
26.04.2023 4 z 5

Začnete znova věřit na lásku a pokrývá všechny její oblasti.
Můžeme plakat se zlomeným srdcem, protože popisuje věci, které jsme nezažili nebo ztratili. Ukazuje časy růžových brýlí zamilovanosti. A vytahuje vzpomínky na těžkosti, které jsme se snažili zapomenout.
Moc přínosné jsou i komentáře Martiny Viktorie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Píseň písní v seznamech

v Právě čtených1x