Píseň, kterou se objasňuje svět (limitovaná edice) přehled

Píseň, kterou se objasňuje svět (limitovaná edice)
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518483/bmid_pisen-kterou-se-objasnuje-svet-limi-hQV-518483.png 4 48 48

Sbírka dvaadvaceti hororových povídek amerického autora, který s oblibou zkoumá hranice našeho vnímání reality. Získalo World Fantasy Award. Brian Evenson je oceňovaný autor současného hororu. Učí literaturu, má rád Becketta, přečte stovky knih ročně. Jeho vlastní díla byla přeložena do více než deseti jazyků; píše minimalistické, znepokojivé strašidelné příběhy, v nichž zpochybňuje naše vnímání skutečnosti. Limitovaná edice v pevné vazbě, s podpisem autora, textilní záložkou a černou ořízkou.... celý text

Literatura světová Horory Povídky
Vydáno: , Gnóm!

Song for the Unraveling of the World , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň, kterou se objasňuje svět (limitovaná edice). Přihlašte se a napište ho.

Margerite
21.01.2024 2 z 5

Přečetla jsem asi půlku, slabé. U všech povídek zajímavý hlavní motiv, ale nějak to autor nikdy nedotáhl. Za mě ne.

Bingus
06.01.2024 4 z 5

Nesnáším filmové horory, protože si po nich nemůžu ani dojít na záchod. Pamatuju si, že když jsem jako dítě vidět It, asi dva týdny potom jsem nespal. Je ale zajímavé že horor zpracovaný v podobě knih, nebo mangy mi nevadí. Nejvíc mi asi byla nepříjemná povídka Dům. Potom jsem byl trochu připosrany a nechtěl jsem pokračovat dál, zároveň jsem nemohl knihu odložit.

micha-ella
21.12.2023 3 z 5

Myslela jsem, že si nesu z knihovny hororový román a až po přečtení první povídky jsem zjistila, že ne. Povídky moc nemusím a už vůbec ne fantasy a nadpřirozeno, spíš jsem se vžívala do vizí pacientů s psychickými poruchami. Četla jsem to ve dne, takže žádný strach. Několik povídek, které mi neseděly, jsem v půlce opustila, ale jinak to byl dobrý souhrn tajemna.

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Ocenění knihy (1)

2020 - World Fantasy Award (Collection)

Kniha Píseň, kterou se objasňuje svět (limitovaná edice) v seznamech

v Právě čtených2x