Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového Města pražského a polabského přehled

nehodnoceno
Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového Města pražského a polabského https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75334/pisemna-komunikace-m-75334.jpg 0 0 0

Monogafie přináší analýzu oficiální komunikace českých královských měst v době předbělohorské na základě rozboru městských register, a to na příkladu styků Nového Města pražského a polabských měst Českého Brodu, Kouřimi, Kolína, Nymburka a Kutné Hory. Konihu doporvází příloha s edicíé vybraných ukázek zápisů v registrech i několika originálně dochovaných dobových listů - misivů ("listů posélacích"). ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového Města pražského a polabského. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového Města pražského a polabského v seznamech

Jana Vojtíšková
česká, 1976
2007  80%Vladislavské zřízení zemské - a navazující prameny (Svatováclavská smlouva a Zřízení o ručnicích)
2013  0%Práva městská Království českého
2011  0%Písemná komunikace mezi českými královskými městy v době předbělohorské na příkladu Nového Města pražského a polabského
2014  0%(Králové) hradecké městské kanceláře do roku 1620