Pirátské bratrstvo přehled

Pirátské bratrstvo
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378244/bmid_piratske-bratrstvo-UZg-378244.jpg 4 4 4

Román kralovického rodáka Jiřího Franka pokračuje v intencích jeho osudového setkání s mořem, námořníky a událostmi s nimi spojenými. Zatímco v předchozím díle Námořnické historky talentovaný autor zpracoval autentické vzpomínky na působení na zaoceánské lodi, v knize Kuchařský zeměpis přišla ke slovu jeho druhá profese - a sice vysoké kuchařské umění. V románu Pirátské bratrstvo se vrací do období přitažlivého pro všechny muže, pány a chlapce bez rozdílu věku, a sice do dob, kdy pirátské, bukanýrské a flibustýrské plachetnice brázdily světové oceány a rozsévaly hrůzu na pobřeží. Nejznámější z pirátských velitelů byl jistě Henry Morgan. A právě historie dobytí Panamy piráty vedenými Morganem, viděná očima mladého kuchaře, je osou čtivého, napínavého románu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pirátské bratrstvo. Přihlašte se a napište ho.

orangutan0997
12.03.2021 5 z 5

Kniha je dobrá, líbí se mi to, že po přečtení kapitoli si řeknete, že byste si mohli přečíst další kapitolu, a tak to jde dál dokud nepřečtete celou knihu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pirátské bratrstvo v seznamech

Jiří Frank