Piata obeť přehled

Piata obeť
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532130/bmid_piata-obet-65cb74a3ce3f4.jpg 5 1076 1076

Sam Porter série

Čo je desivejšie ako myseľ sériového vraha? Pokračovanie bestsellera Štvrtá opica. Uprostred jednej z najhorších zím, aké Chicago zažilo, bolo pod hladinou zamrznutého jazera objavené telo tínedžerky Elly Reynoldsovej. Je nezvestná tri týždne, jazero však zamrzlo pred viac ako tromi mesiacmi. A ako je možné, že mala na seba šaty iného dievčaťa, ktorého zmiznutie nahlásili len pred dvoma dňami? Zatiaľ čo sa detektívi snažia rozlúsknuť túto hádanku, Porter prenasleduje Opičieho vraha. Čoskoro si uvedomí, že jediná desivejšia vec ako myseľ sériového vraha, je myseľ vrahovej matky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Fifth To Die , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Piata obeť. Přihlašte se a napište ho.

Dasa1313
29.05.2024 5 z 5

Nedoporučuji začít číst tuto sérii pokud nemáte po ruce všechny tři díly. Myslela jsem si, že první díl skončil otevřeně, ale to se s druhým dílem nedá vůbec srovnat:).

Již na konci prvního dílu bylo jasné, že Sama tento vrah již nenechá klidným, proto zde máme také dvě dějové linie, kdy Sam jde po svých stopách a zbytek jeho týmu se věnuje vyšetřování vražd dívek, které spojuje to, že byly utopeny ve slané vodě, i když zde není moře.

Obě dějové linie jsou naprosto skvělé, ale celý děj se nám začíná trochu zamotávat, jsem zvědavá, jak se rozmotá.

Za mě byl první díl o trošku lepší než tento díl, jsem velice zvědavá, jak to celé dopadne.

KudrlinkaM
05.05.2024 5 z 5

Druhá kniha série a ještě lepší. Wow.

Ticiana
30.04.2024 5 z 5

Druha polovina knihy byla suprova. Kdybych nemela dalsi dil, tak bych byla vazne nastvana. Mela spad a i kdyz mi to prislo hodne komplikovany, tak na konci se neco vyjasnilo, ale jeste vic zkomplikovalo. To Vas uplne nazhavi na posledni dil. Tak jdu na to.

Rebel, Samotářka a další knižní novinky (16. týden)

14.04.2024

10 nejprodávanějších eknih (květen)

04.06.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Piata obeť v seznamech

v Právě čtených18x