PH zázrak pro diabetiky přehled

PH zázrak pro diabetiky
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54060/ph-zazrak-pro-diabetiky-54060.jpg 2 3 3

Diabetes je závažná nemoc, kterou však lze zvládnout! Za pouhých 12 týdnů získáte opět zdraví a duševní rovnováhu! Pokud patříte k těm, kdo jsou postiženi diabetem, je načase s tím něco udělat. Tato kniha vám nabízí jednoduchý, ale průkopnický program, který pomáhá zvládnout diabetes 1. a 2. typu. Jde o zcela přirozený postup, založený na nezbytném alkalickém vnitřním prostředí organismu, jenž pomáhá zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit nemoc a poškození, jež často způsobuje. A to bez vysokých dávek léků, které většina diabetiků užívá. Dozvíte se - Jaké potraviny jíst, jakých se vyvarovat a které jsou nejlepší pro snížení cukru v krvi - Spoustu skvělých pokrmů, které vyrovnávají pH organismu - Jak nahradit jídla, která zvyšují hladinu cukru v krvi, zdravými potravinami - Návod jak se zbavit stresu a cvičit bez rizika - Že přístup k fyzické kondici ve stylu bez práce nejsou koláče vede k překyselení a zvýšenému množství cukru v krvi - Proč je pročištění organismu neboli tzv. tekutinové hody nejúčinnějším začátkem pH stravování a obnovy energie a mnohem víc.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize PH zázrak pro diabetiky. Přihlašte se a napište ho.

Morsie
26.06.2013 4 z 5

Cukrovka je nepříjemná populační chodoba, proto myslím, že každý nový způsob, jak ji léčit, nebo se jí zbavit, je výtaný. Zvlášť pak když jde o zcela přírodní způsobe, kde nehrají roli žádné léky a chemie. Tato kniha mě opravdu nadchla, neboť vím ze zkušenosti v rodině, že metoda v ní popsaná opravdu funguje. Tahle metoda by si určitě zasloužila víc pozornosti než má... no jo, ale to by pak neprosperovaly ty obrovské farmaceutické společnosti. No a to nejspíš nneí žádané. Každopádně za tuhle knihu jsem ráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha PH zázrak pro diabetiky v seznamech

v dalších seznamech1x

nemoci