Nebezpečné rituály přehled

Nebezpečné rituály
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47749/nebezpecne-ritualy-47749.jpg 4 17 17

Petra Delicado série

Petra Delicado - čerstvě rozvedená advokátka - se protlouká jako vědecká síla v policejním archivu a žije docela obyčejný život bez vzruchů. Náhle se však všechno úplně otočí a Petra musí rychleji, než je jí milé, začít vést vyšetřování zvláštního případu: v ulicích Barcelony totiž řádí zločinec znásilňující ženy. Poznávacím znamením jeho zločinů je záhadná jizva ve tvaru květiny, kterou zanechává všem svým obětem. Komplikovaný případ a o nic méně komplikovaný kolega zatahují Petru do mnoha krizových situací. Její podřízený Fernán Garzón, paličácký podinspektor z provincie, má totiž problémy nejen s orientací v Barceloně, nýbrž i s novými metodami své dominantní šéfové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Ritos de uerte , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečné rituály. Přihlašte se a napište ho.

Staráknížka
21.06.2023

Upřímně řečeno, inspektorka mi připadala jako parádní cvok a mírně hysterická. Asi bych nechtěla aby se mým případem zabývala právě ona. To její střídání nálad a přístup k podezřelým . Navíc nerozumím těm zvláštním hodnostem u španělské policie- co je to subinspektor ? V mém případě trefa vedla. I to se stává.

Alma-Nacida
17.07.2018 1 z 5

To byla přehlídka neschopnosti - jednak policejní a jednak spisovatelské. Nemít knihu do výzvy s vědomím, že další možnost je Javořická, šla bych od toho. Jediná spása byla rychločtení. :)

malen
19.07.2016 5 z 5

Taková odpočinková detektivka, od které jsem se nakonec nemohla odtrhnout.Prima čtení.

(Jen jsem si musela vygůglit , jak vypadají ty tolik zmiňované geránie. A ony to muškáty, což by v detektivce asi nebylo tak tajemné. :) I když , pokud jsem dobře četla, někdy to místo geránie byly gardénie, takže mi zůstává záhadou, co to vlastně Petra pěstovala :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečné rituály v seznamech

španělská literatura