Zlodějky vody přehled

Zlodějky vody
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25772/bmid_zlodejky-vody-FNa-25772.jpg 4 28 28

Pětka série

Zlodějky vody jsou humorné i nostalgické příběhy studentek, které se náhodně sešly na vysokoškolské koleji. Společný život jim přináší řadu trampot i veselých zážitků, rodí se nová přátelství a lásky. Každá z mladých žen, které se připravují na své budoucí povolání, se po svém vyrovnává s novou samostatností a učí se zodpovědnosti a tolerantnosti vůči ostatním.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlodějky vody. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
23.08.2023 odpad!

Děsný kydance jak zamlada, tak z dospělosti.
Není divu, když šly na vejšku v 17...

RADOST
12.08.2021 3 z 5

Knihu jsem četla v mládí, jako vdaná pracující matka dvou dětí. Srovnávala jsem, o co jsem dobrovolně přišla, když jsem místo studentského a kolejního života volila život rodinný a mateřství. Trochu jsem i záviděla. Ale dnes vím, že jsem tehdy volila dobře. Pokud mi něco v životě uteklo, bylo to v průběhu let vyváženo mnohým lepším.
Kniha se mi líbila, dojem ve mně zanechala.

lynxir
25.09.2020 2 z 5

Oddechovka z kolejního života vysokoškolaček. S nástupem soudružky Anny se z toho stává odvar Ženy za pultem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Že žít určitý věk je kumšt, že ještě větší kumšt je žít v tom věku s jinými lidmi, a ten největší kumšt je žít s nimi dobře.

Kniha Zlodějky vody v seznamech

v Právě čtených1x