Dar Temravy přehled

Dar Temravy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399963/bmid_dar-temravy-jS4-399963.jpg 5 18 18

V nore Pod ostružinou všetko spalo, keď bard po prstoch vyšiel zo svojej komôrky. V hlave mu ešte doznieval sen o gormských vranách, ešte počul strašidelný škripot ich železných krídel. Bard musí odísť, Pod ostružinou sa zdržal pridlho, hoci vie, že je to preňho nebezpečné. Tentoraz však nebude putovať sám. Pôjde s ním jeho nový učeň, jeden z náčelníkových synov. Malý Ru pozorne počúva bardove príbehy a očarený legendou o Podkinovi Jednouchom zatúži stať sa rozprávkarom.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Podkin One-Ear , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dar Temravy. Přihlašte se a napište ho.

IreneP
12.11.2021 5 z 5

I druhý díl Podkina nadchnul nejen moje dva syny (9, 6), ale i mě samotnou. Takhle si představuji zajímavou fantasy pro děti. A ty ilustrace! Na ty se dokážeme vynadívat dlouhé minuty. Všichni už se těšíme na další díl.

kubo819
04.09.2021 5 z 5

Slovami Půka: "Pšekvápko!" Ďalšie výborné pokračovanie skvelej fantasy série a príbehu troch králičích súrodencov v boji proti Gormom. Skvelé nové postavy ako Zarza, Več či Jama. Nevieme sa dočkať ďalšieho pokračovania, len už aby vyšlo! Možno o vlas lepšie ako prvý diel.

lucie3725
03.04.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších fantasy sérií, jaké jsem kdy četla. Druhá kniha nezklamala, naopak. Opět napínavá, opět s báječnými ilustracemi Davida Wyatta... A definitivně miluju Půka! "Díla, díla!" ❤️ Nemůžu se dočkat třetího dílu. (V Británii už jich vyšlo pět!)

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Knižní novinky (12. týden)

21.03.2021

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Dar Temravy v seznamech