Pes - 100 falešných předsudků přehled

Pes - 100 falešných předsudků https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173770/bmid_pes-100-falesnych-predsudku-173770.jpg 4 5 5

„Fena by měla mít alespoň jednou za život štěňata“, „Olizování tváře je projevem náklonnosti“, „U psích seniorů se nedoporučuje anestezie“. Kdo z vás nikdy neslyšel takovéto názory při hovoru o nejvěrnějším příteli člověka? Falešných předsudků o psech je zřejmě tolik jako těch, které se týkají výchovy a zdraví dětí,a stejně zatvrzele i přetrvávají. V této knize naleznete odpovědi a vysvětlení ke 100 falešným předsudkům a mýtům, které jsou rozděleny podle témat – štěně, výchova, výživa, rozmnožování, zdraví, hygiena a chování. Autorka, zkušená veterinární lékařka, vám rovněž předá cenné rady pro lepší každodenní soužití s vaším psím kamarádem.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , CPress

100 idées fausses sur votre chien

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pes - 100 falešných předsudků. Přihlašte se a napište ho.

Olous1
21.08.2017 5 z 5

Díky této knize získáte mnoho užitečných rad jak se starat o svého čtyřnohého miláčka.Doporučuji všem pejskařům.

Maylie
25.08.2013 5 z 5

Velmi zajímavá knížka o nejčastějších rčeních a zažitých zásadách o psech, která všechny předsudky bourá a uvádí na pravou míru. Neměla by chybět žádnému psímu nadšenci, který chce lépe porozumět jejich řeči, potřebám a způsobu života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pes - 100 falešných předsudků v seznamech

člověk a pes