Perlová koruna - vladařské ambice křehké choti Jiřího z Poděbrad přehled

Perlová koruna - vladařské ambice křehké choti Jiřího z Poděbrad https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143898/bmid_perlova-koruna-vladarske-ambice-kre-gpl-143898.jpg 4 22 22

Mladinká Kunhuta věří, že se provdá za budoucího krále. Když o její ruku požádá urozený pán na Poděbradech, zdá se zprvu, že dívka musí na dětské sny zapomenout. Jiří miluje svou zem, je zdatný diplomat, jen pro romantické chvíle a slova lásky nemá pochopení. Brzy však zjistí, že manželka pro něj znamená víc než pouhé spojení významných šlechtických rodů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Perlová koruna - vladařské ambice křehké choti Jiřího z Poděbrad. Přihlašte se a napište ho.

Felidae
16.01.2022 2 z 5

Proč tak vysoké hodnocení? Plytká červená knihovna o první ženě Jiřího z Poděbrad. Zlatý Alois Jirásek a jeho Husitský král.

RendyaDav
12.01.2020 5 z 5

Historický román o tom , jak mohla romanticky probíhat česká historie...Super čtení...

minek
22.03.2018 3 z 5

Nabízí obraz boje o vládu v Čechách očima ženy Jiřího Poděbradského. Těsně před tím jsem přečetl V.díl husitské epopeje od Vondrušky, takže i z tohoto hlediska to bylo docela zajímavé. Bohužel kvalita knih se srovnávat nedá. Vypravěčské umění Vondrušky je jiný level.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Perlová koruna - vladařské ambice křehké choti Jiřího z Poděbrad v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x