Perlička na dně přehled

Perlička na dně https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176426/perlicka-na-dne-176426.jpg 4 285 285

Hovorovým jazykem se spoustou slangových výrazů zachycuje autor život z často "odvrácené strany" a v lidech z takzvaného společenského dna nachází onu pověstnou "perličku na dně" a proniká tak k pravému, i když v hrubé skořápce ukrytému jádru lidí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Perlička na dně. Přihlašte se a napište ho.

Lele61
21.04.2024 5 z 5

Jde o Hrabalovu prvotinu z 60. let a nutno podotknout, že prvotinu už velmi zdařilou. Obsahuje celkem 12 krátkých silně poetických a hluboce lidských příběhů inspirovaných běžným každodenním životem. Autor dokazuje, že je opravdu bystrý pozorovatel a jeho snahou je vždy najít "perličku" na dně každé lidské duše. Doporučuji k přečtení.

adelinka
14.12.2023 5 z 5

Skvelé....poviedky naozaj na zamyslenie, ale aj pobavilo...

vendy246
18.12.2022 3 z 5

Běžný život a běžné radosti obyčejných lidí ve vykloubeném světě 60.let, kde každý mohl dělat jen to, co mu bylo povoleno. A aby nebyly povídky nezáživné, umístil do nich BH vždy nějakou perličku, často dost nechutnou. Přejetou srnu, doručování lidského srdce, běh krys přes roztavené železo nebo řezání andělů z kostela na palivo. Spíš takové zájmové čtení, než strhující.

54 nových eknih zdarma (září)

23.09.2019

Kniha Perlička na dně v seznamech

v Právě čtených3x