Pečujte o svůj vztah přehled

Pečujte o svůj vztah https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389665/mid_pecujte-o-svuj-vztah-9ia-389665.jpg 4 4 4

Cesta k pozitivní změně partnerského vztahu nepřináší žádný zázračný návod na štěstí, ale pracuje s tím, co má dvojice stále ještě k dispozici a může to změnit. Velmi jemná, citlivá a čtivá příručka doplněná motivačními otázkami vychází z předpokladu, že lidé nejsou jen hříčkami vnějších okolností a instinktů. Chtějí-li si udržet dlouhodobý vztah, je třeba k němu přistupovat zodpovědně, vyvolávat změny a dosažené cíle normalizovat a zvnitřnit. Autor poskytuje cenné rady, jak rozpadu vztahů předcházet, nikoli řešit teprve jeho následky: Zjistěte, co můžete udělat sami. Buďte dobrým přítelem. Zaměřte se na to dobré. Mluvte o problémech. Chápejte svého partnera. Vyprávějte o sobě. Dotýkejte se navzájem. Berte v úvahu vnější vlivy.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Medan vi fortfarande älskar: att ta hand om kärleken , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pečujte o svůj vztah. Přihlašte se a napište ho.

jirka7470
21.12.2023 3 z 5

Pro mě jako vztahového poradce kniha přímo „světoborná“ není (a ta normativita mě nudí), ale nemůžu říct, že je špatná a že neškodí si dané věci připomenout, případně přečíst nějaké příklady.

OndrejVasicek
07.11.2019 4 z 5

Kniha dělá jednu nepříjemnou, ale o to důležitější věc – vrací přehnané snílky na zem. Některé věci prostě nefungují jako v pohádkách, člověk to tak nějak ví, ale nechce si to připustit. A je zdravé se z některých takových naivních okovů vymanit, protože absence pohádky neznamená, že vztah nemůže být stále krásný a kouzelný.

Více na https://alterego.ondrejvasicek.cz/Pecujte-o-svuj-vztah-dokud-se-jeste-mate-radi-recenze-118/

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pečujte o svůj vztah v seznamech

v Právě čtených1x

psychologie partnerské vztahy