Péče o dítě - Od narození do tří let přehled

Péče o dítě - Od narození do tří let
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151116/bmid_pece-o-dite-od-narozeni-do-tri-let-151116.jpg 3 4 4

Kompletní bohatě ilustrovaný rádce, sestavený týmem pediatrů, dietologů a psychologů. K výchově zdravého miminka i batolete potřebují rodiče snadno a rychle dostupný zdroj informací. Je zásadní, aby věděli, jak udržet dítě syté, čisté a spokojené, jak ho ochránit před nebezpečím a nemocemi. V knize najdete jak podrobné kapitoly zabývající se komplexně výchovou dítěte, nebo speciální skládané stránky o základní péči o novorozence a neodkladné první pomoci, tak průvodce prvními třemi lety života, s vývojem popsaným měsíc po měsíci.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Ikar (ČR)

Baby Care Bible , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Péče o dítě - Od narození do tří let. Přihlašte se a napište ho.

martinakovarova
09.07.2016 odpad!

Takze klasicka amerika, recepty s majonezou, horcici a vajicka po 6.mesici... Ani me neprekvapuje, ze tam plno obeznich jedincu. Ale na str.60 fotka zeny s miminkem v nezdravem tzv. Visítku místo zdraveho nosítka. Nasleduje prohlaseni, ze matky krmici umelym mlekem maji v necem vyhody... A jak tam preferuji ockovani... Skoda penez za takovy blabol

Hakem
10.01.2014 4 z 5

Bohate ilustrovany pomocnik pro nastavajici maminky. Ze zacatku jsem v nem hledala rady pro kazdou situaci. Libi se mi hezky udelany prehled vyvoje ditete mesic po mesici. Recepty me bohuzel trosku zklamaly..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Péče o dítě - Od narození do tří let v seznamech

Autorovy knížky