Nekonečné moře přehled

Nekonečné moře https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275013/bmid_nekonecne-more-76F-275013.jpg 4 357 357

Pátá vlna / Piata vlna série

Jak zbavíte Zemi sedmi miliard lidí? Připravíte je o jejich lidskost. Cassie Sullivanová a její druhové přežili čtyři vlny ničení způsobené Jinými. Nyní, zatímco byla lidská rasa téměř vyhlazena a Pátá vlna se žene krajinou, stojí mladí lidé před volbou: připravit se na zimu a doufat v návrat Evana Walkera, nebo se vydat hledat další přeživší, než je nepřítel obklíčí. Protože další útok je velice pravděpodobný – je neodvratný.Nikdo však nemůže tušit, jak hluboko Jiní klesnou, ani jak vysoko se lidskost dokáže vzepnout, aby stanula v konečné bitvě mezi životem a smrtí, mezi nadějí a zoufalstvím, láskou a nenávistí. Z cyklu Pátá vlna (2)... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Baronet

The Infinite Sea , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nekonečné moře. Přihlašte se a napište ho.

m2056
10.09.2023 2 z 5

Druhý díl mě už tolik nebaví jako první díl říkal jsem si že to mělo se napsat do jedné knihy.

olle3
03.09.2023 2 z 5

Za Boha jsem se nemohl začíst, oproti prvnímu dílu to bylo jak nebe a dudy. Postavy mi nesedly, stejně jako styl psaní. Opravdu psal oba díly stejný autor, nebo se mi od Páté vlny tak změnil vkus?

Fortuna7
14.08.2023 2 z 5

A jéje, tak tohle byl totálně klasický 2. vycpávkový díl, bez kterého by se série víceméně obešla. Přišlo mi, že děj se skoro absolutně neposunul a hrdinové nejsou ani o krok blíž k ,,poražení UFOnů". 1. část knihy by se ze 200 stran dala seškrtat tak na 20 a dějově bych vlastně nepoznala rozdíl... No a ta 2. část zase skoro nesouvisela s hlavní dějovou linkou. Doufám, že 3. díl už bude lepší.

Jdou si pro nás. Pro všechny.

18.04.2016

Připravované knižní novinky (30. 11. - 6. 12.)

29.11.2015

Kniha Nekonečné moře v seznamech