Pútnik přehled

Pútnik https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337748/bmid_putnik-oo6-337748.jpg 4 128 128

Pasažérka série

< 2. díl

Etta Spencer netušila, že je cestovateľkou, kým sa neocitla míle a roky ďaleko od svojho domova. Teraz okradnutá, bez mocného predmetu, ktorý bol jedinou šancou na záchranu jej matky, sa Etta znovu ocitá opustená a bez Nicholasa mimo svojho prirodzeného časového obdobia.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Motýľ

Wayfarer , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pútnik. Přihlašte se a napište ho.

monika3332
17.09.2023 3 z 5

Po pravdě, jsem se těšila, až knihu dočtu.
S klidným svědomím mohu říct, že dotčeno a knihy jdou dál. Snad udělají radost dětem ve školní knihovně. Já jsem v nich zalíbení bohužel nenašla.

heja
10.10.2022 5 z 5

Záver úžasnej série o dvoch knihách. Celkom určite by som prijala aj ak by sa jednalo o trilógiu, ale autorka najlepšie vie, kedy treba prestať, aby príbeh nestratil na kvalite :) Kniha bola napínavá, stále sa tam niečo dialo. Tentokrát sme mohli sledovať dva rôzne príbehy, keďže Nicholas a Etta necestovali spolu, o to viac to bolo zaujímavejšie. Mali sme aj možnosť spoznať Juliana, za čo chválim.
Kvalitne spracovaná kniha s tématikou cestovania v čase, 5* :)

masinkas
09.10.2022 5 z 5

Za me super, bezvadne zpracovane tema cestovani v čase.Hrdinove tak akorat, dobře vybalancovaní.Moc jsem si to užila a zhltla na jeden zátah

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pútnik v seznamech

v Právě čtených5x