Partyzánský výsadek Mistr Jan Hus aneb nejasnosti kolem jeho politického komisaře Miroslava Picha - Tůmy přehled

Partyzánský výsadek Mistr Jan Hus aneb nejasnosti kolem jeho politického komisaře Miroslava Picha - Tůmy https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351046/bmid_partyzansky-vysadek-mistr-jan-hus-a-Bqf-351046.jpg 4 1 1

Kniha popisuje činnost partyzánského oddílu Mistr Jan Hus od vysazení do konce války. Autor se zvláště zabývá politickým komisařem tohoto oddílu Miroslavem Pichem - Tůmou a jeho úlohou při činnosti tohoto výsadku i při jeho likvidaci německými bezpečnostními složkami.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Partyzánský výsadek Mistr Jan Hus aneb nejasnosti kolem jeho politického komisaře Miroslava Picha - Tůmy. Přihlašte se a napište ho.

Akula
05.08.2017 4 z 5

Velmi zajímavá sonda do života partyzánské skupiny organizované ze Sovětského svazu. Bohužel autor knihu nestihl dopsat a je vydána na základě jeho konceptu. I ten je ale důkazem dlouhodobé mravenčí práce autora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Partyzánský výsadek Mistr Jan Hus aneb nejasnosti kolem jeho politického komisaře Miroslava Picha - Tůmy v seznamech