Panstvo Farleigh přehled

Panstvo Farleigh
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433501/bmid_panstvi-farleigh-OP7-433501.jpg 4 94 94

Do života lorda Westerhama, jeho manželky a piatich dcér nečakane zasiahne vojna, keď sa na pozemok ich vidieckeho sídla vo Farleighu zrúti podozrivý parašutista. Rodinný priateľ a agent MI5 Ben Cresswell sa podujme preveriť dohady, že tento muž bol nemecký špión. Vďaka tomu môže tráviť viac času v blízkosti Westerhamovej dcéry Pamely Suttonovej, ktorú celé roky tajne ľúbi. Ibaže aj Pamela niečo skrýva: nikto, ani jej najbližší netušia, že pracuje v Bletchley Parku na dešifrovaní nemeckých správ. Ben sleduje stopy, ktoré vedú na panstvo Farleigh, a všetko nasvedčuje tomu, že v rodine lorda Westerhama sa nachádza zradca koruny. Dokážu ho Ben s Pamelou zastaviť, kým bude príliš neskoro?... celý text

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

In Farleigh Field , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panstvo Farleigh. Přihlašte se a napište ho.

Linda007
01.03.2024 3 z 5

Poměrně průměrná kniha. Znovu ji číst nehodlám.

Kniholenka9
24.12.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem si půjčila v knihovně, aniž bych věděla do čeho jdu. Jedná se o špionážní román z anglického venkova na začátku 2. světové války. Decentní romantická linka příběh pozvedává. Přečtení nelituji a mohu ji doporučit.

simona8022
25.06.2023 4 z 5

Pěkné, vcelku napínavé čtení. Překvapila.

Knižní novinky (11. týden)

08.03.2020

Knižní novinky (12. týden)

18.03.2019

Ocenění knihy (1)

2017 - Agatha Award (Best Historical Novel)

Kniha Panstvo Farleigh v seznamech

v Právě čtených2x