Přilbice přehled

Přilbice
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18324/mid_prilbice-mHz-18324.jpg 5 10 10

Pán zbroje série

Kdysi v dávné minulosti existoval Rajský ostrov, na kterém vládla bohyně přírody Citatha a všem jeho obyvatelům se vedlo dobře. Katastrofa jej však zničila a rozbila do čtyř malých a od té chvíle nehostinných ostrovů. Citatha na každém z nich ukryla po jednom dílu zázračné zlaté zbroje – kdo je najde a scelí, vrátí na zem opět ráj. O tento nesnadný úkol se pokusí dvě děti ze Severního ostrova, Keiron a Cassie, za pomoci svého otce lorda Tancreda a svých přátel, vlčích lidí. První na řadě je zlatá přilbice, obdařená neobvyklou mocí plnit myšlenky. O tu však usiluje i lstivý protivník, ledový princ Badrur, který má k dispozici nejen mimořádné schopnosti, ale též armádu předpotopních příšer. Kdo se zmocní přilbice, kdo se stane Pánem zbroje?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Olympia

Golden Armour: The Helmet , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přilbice. Přihlašte se a napište ho.

dqenisa
03.06.2014 5 z 5

Velmi mě tahle knížka zaujala hned jak sem jí viděla. a po tom co jsem si jí přečetla se nemůžu dočkat druhého dílu. Napínavé, poutávé úplně mě do vtáhlo do děje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přilbice v seznamech

2002  92%Přilbice