Pán Tragáčik a záhady Fromborku (2 príbehy) přehled

Pán Tragáčik a záhady Fromborku (2 príbehy)
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71204/bmid_pan-tragacik-a-zahady-fromborku-Tc6-71204.jpg 5 18 18

TENTO SVAZEK OBSAHUJE DÍLA VYDANÁ SAMOSTATNĚ: Pán Tragáčik a záhady Fromborku (orig. 1972) a Pán Tragáčik a tajomstvo nad tajomstvami (orig. 1975). Prvý vás zavedie do Zlatej uličky v Prahe, kde došlo ku krádeži súvisiacej s ikonami, druhý zase do mesta Frombork, kde kedysi žil Mikuláš Kopernik. V obidvoch príbehoch nájdete humor, historické zaujímavosti a dobrodružstvo.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Pan Samochodzik i zagadki Fromborka / Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán Tragáčik a záhady Fromborku (2 príbehy). Přihlašte se a napište ho.

former3980
07.01.2022 4 z 5

Tak templári to síce nie sú (tí sú neprekonateľní) , ale aj tak super kniha. Jednoznačne lepšia je druhá poviedka z Fromborku, hoci v prvej sa mi zasa páčili popisy Prahy. V záhade Fromborku rozohral Nienacki fakt výbornú partiu aj so zloduchom Baturom, ktorý je vždy oživením týchto príbehov. A hlavne som dostal veľkú chuť vybrať sa hneď do Poľska po stopách týchto príbehov. V tomto smere vás autor majstrovsky namočí do deja, že chcete aj na vlastné oči všetko vidieť! Poctivých 85 percent.

Ivan F
15.09.2013 5 z 5

Moje prvé stretnutie s pánom Tragáčikom nemohlo dopadnúť lepšie, v detstve som si ho zamiloval. Závidel som mu jeho tragač s motorom z Ferari a chcel som prežívať podobné dobrodružstvá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pán Tragáčik a záhady Fromborku (2 príbehy) v seznamech

v dalších seznamech1x