Pán Sova přehled

Pán Sova https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526294/bmid_pan-sova-65533c75aa78d.jpg 5 147 147

V domčeku pána Sovu sa dejú záhady. Pod perinou sa mu hýbu tajomné kopčeky, na návštevu sa nechajú pozvať pani Zima aj okrúhly Mesiac. Aby toho nebolo málo, rozhodne sa pán Sova, že si navarí čaj z pravých sovích sĺz a bude na dvoch miestach naraz. Rozprávky: Hosť, Čudné kopčeky, Slzavý čaj, Hore dole, Pán Sova a mesiac.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Slniečkovo

Owl at Home , 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán Sova. Přihlašte se a napište ho.

Cara.17
15.05.2024 3 z 5

Ach jo, tohle je fakt bída... proč mi leporela, která mám doma od svého dětství (a která se hodí pro děti ve školce), dávají větší smysl než tato knížka určená dětem v první/druhé třídě?
Je mi jasné, že text musí být hodně jednoduchý a příběhy jakbysmet, ale copak to musí být až takto hloupé?
Nemám ve zvyku si číst knihy z edice "První čtení", ale hodně mě zaujaly ilustrace a krom toho mám sovy ráda, takže jsem to zkusila a výsledek?
Ne, raději o tom už nebudu přemýšlet, protože bych musela snížit hodnocení ještě víc. Takže se budu držet toho, že děckám to snad až tak vadit nebude a soustředí se především na písmenka, slova a ilustrace, než aby uvažovaly o "příhodách" pana Sovy.

Hanina61
30.01.2024 3 z 5

Obrázky kouzelné, ale jinak musím souhlasit s komentáři pode mnou, a sice, že pan Sova je docela pako... :-D

Kačka Kukačka
31.03.2023 4 z 5

líbilo se mito aš na slzičkoví čaj a mňesíček. bilo to smutné. celé sem to přečetla sama.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pán Sova v seznamech

v Právě čtených2x