Pán hor II přehled

Pán hor II https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528593/bmid_pan-hor-ii-6581e190effb0.jpg 5 268 268

Pán hor série

Sebastian se po politickém skandálu vrací z Benátek zpět do Francie a vystupuje po pádu císařství ze státních služeb. Ani po narození syna mu však není dovoleno užívat si štěstí a klidného rodinného života. Stává se dědicem svého otce, prvním mužem v kraji a zároveň nositelem přezdívky Pán hor.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán hor II. Přihlašte se a napište ho.

likaf
02.05.2024 5 z 5

Další skvělý díl. Plno zápletek a zvratu. Jdu na další díl. Doporučuji.

Terkaodkafe
25.04.2024 3 z 5

Historické kulisy jsou zde opravdu jen kulisami. O tom, co se tehdy ve Francii dělo, se čtenář dozvídá opět jen okrajově, takže pokud by si chtěl rozšířit obzory, tak v Pánovi hor nepochodí. Lásek, intrik, soubojů a rodinné zášti si užije dostatek. Zřejmě je to dáno dobou, ve které se příběh odehrává, ale ženské postavy v Pánovi hor vystupují spíše v pasivnější roli, jako pečovatelky o rodinný krb, muži jsou nositeli děje. Uvidíme, jestli tomu tak bude i v dalších dílech. Celkově jich má série šest. Každopádně rodina se rozrůstá a s dalšími generacemi jsou vztahy propletenější, určitě nás čekají další bouřlivé události.

Celá recenze v recenzích.

m_martina
27.01.2023 5 z 5

Jsem spokojená i s druhým dílem, osud rodu de Braie pokračuje dál a ani moje oblíbená romantika nepřišla zkrátka. Pět hvězd a jdu na další díl.

Prokleté královny, Život na míru a další knižní novinky (13. týden)

24.03.2024

Kniha Pán hor II v seznamech