Pakistanská princezná přehled

Pakistanská princezná
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520446/bmid_pakistanska-princezna-oxl-520446.jpg 3 64 64

Každý sa snažil sebavedomú Angeliku odhovoriť od cesty do Pakistanu. Krásna Slovenka aj napriek dobre mieneným varovaniam rodiny a priateľov, prijala ponuku práce modelky od známej spoločnosti, so sídlom v Láhaure. Hlavná hrdinka má už viacero skúseností s modelingom po celom svete. To ešte netuší, že práve v Pakistane na ňu čakajú zážitky, ktoré by jej nezišli na um ani v najhoršom sne. S jej hostiteľmi si od začiatku znamenite rozumie, okrem chladného a nepríjemného majiteľa firmy si ju každý obľúbil. Angelika sa jedného dňa chystá stretnúť s virtuálnym priateľom z Pakistanu, ktorého spoznala cez sociálnu sieť. K stretnutiu však nedôjde, pretože tesne pred tým ju niekto unesie. Príbeh naberie nečakaný spád a zelenooká Európanka bude pod hrozbou prinútená vydať sa proti svojej vôli. Kto z niekoľkých nápadníkov bude jej nenávideným manželom? Nechajte sa zviesť čarom orientu, erotickým iskrením a dobrodružným príbehom z prostredia tajomného a zároveň podmanivého Pakistanu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pakistanská princezná. Přihlašte se a napište ho.

malýčtenář
10.02.2023 4 z 5

Pěkná pohádka, které by člověk mohl i věřit, že tomu tak bylo doopravdy. Bohužel asi pravda je, že skutečnost by asi byla jiná. Přesto se mi kniha líbila a četla jsem ji jedním dechem. Zavedla nás do světa exotiky a bohatství, o kterém se člověku ani nezdá.

bábuška
13.11.2021

Nezvládla jsem to dočíst. Zatím odloženo, třeba se ke knize vrátím později, třeba až nebudu mít co číst.

viki77
23.02.2021 3 z 5

popravdě mě chytil až konec četla jsem od autorky lepší knihu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pakistanská princezná v seznamech

v dalších seznamech2x