Závist přehled

Závist
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214106/mid_zavist-214106.jpg 4 222 222

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší na pokraji věčného zatracení. A další úkol pro padlého anděla Jima Herona, který má znovu zkřížit zbraně s úskočným a nevyzpytatelným démonem, zosobněným podmanivou brunetkou Devinou, co v souboji s dobrem používá tu nejzákeřnější taktiku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závist. Přihlašte se a napište ho.

Charmedka
19.02.2023 3 z 5

Pokud máte načtené Bratrstvo, tak Vás jistě potěší právě postava Vecka, která se objevila v dílu Milenka pout zbavená. Osobně mám tyhle propletené dějové linky ráda a těším se, co dalšího autorka nachystala.

mia.com
24.08.2022 3 z 5

Jako tema teto serie me porad bavi, ale klidne bych to zkratila. A prijde mi, ze to ma sestupnou tendenci. Dale nechapu ty nazvy. Myslela jsem, ze se na ty hrichy zamerime, ale zatim jsem je nikde v deji nenasla.

petraj30
16.03.2022 3 z 5

Bylo to něco lepší, než minulý díl, ale můj názor i nadále zůstává stejný - "Bratrstvo je Bratrstvo."
Sophii bych v jistých chvílích zakroutila krkem. Devina je pořád stejná, ale přesto jsem zvědavá, co dalšího provede. Ta mužská cháska je prostě skvělá.
Tento příběh se mi zatím líbil nejvíc, i téma bylo skvělé, ale k dokonalosti to má stále ještě daleko. Nicméně se těším na další setkání s Jimem a snad i pro něj vše skončí dobře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Závist v seznamech

v Právě čtených4x