Päťdesiat odtieňov slobody přehled

Päťdesiat odtieňov slobody https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194994/bmid_patdesiat-odtienov-slobody-r6R-194994.jpg 3 4098 4098

Tretí diel erotického románu, ktorý sa stal svetovým bestsellerom. Anastasia a Christian majú všetko - lásku, vášeň aj bohatstvo. Ale Anastasia tuší, že udržanie lásky pred nich bude klásť výzvy, ktoré si zatiaľ nevie alebo nechce predstaviť... Keď Anastasia Steelová prvý raz stretla mladého úspešného podnikateľa Christiana Greya, netušila, ako veľmi jej to zmení život... Od začiatku vedela, že vzťah s jej Tieňom nebude prechádzka ružovou záhradou. Christianov životný štýl jej nikdy nebol blízky, no musí sa ho naučiť žiť spolu s ním, a to bez toho, aby stratila vlastnú tvár, integritu a nezávislosť. Christian zas musí prekonať svoju posadnutosť kontrolou a vyrovnať sa so svojimi vnútornými démonmi. Teraz, keď sú konečne spolu, zažívajú nekonečnú lásku, vášeň a vzájomnú blízkosť a otvára sa pred nimi svet nekonečných možností. Zdá sa, že im nič nechýba. Náhle však zasiahne osud a pred Annou ožívajú jej najhoršie nočné mory...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Päťdesiat odtieňov slobody. Přihlašte se a napište ho.

sloncekhk
12.05.2024 5 z 5

Trilogie dočtena a teď ještě znovu z pohledu Christiana.

Evkaha
16.04.2024 3 z 5

Jo, přečetla jsem si ráda sérii po nějakých deseti letech. Akorát dneska už u mě nemá tak vysoké hodnocení jako předtím. Příběh to má, vzrůšo taky, ale už mě to neodradilo od přeskakování některých stránek, hlavně ze začátku.

monika0181
18.02.2024 4 z 5

Kdybych tuto sérii četla před deseti lety, asi bych byla nadšená.
Dnes už se z ní na zadek neposadím.
Dočteno bez výrazných emocí. Oslnilo max tloušťkou každého dílu, když se ve finále nic moc nestalo.
Bohužel řešení zápletek bylo rychlé, bez hloubky. Jistě za hlubší popis by stála historie s paní Robinsonovou i Christianovo dětství. Vše jen v náznacích a to mě dost mrzelo. V podstatě naprosto míjíme příčiny Christianova chování.
Bylo to čtivé, ale za bibli BDSM bych to rozhodně nepovažovala.
Dám pauzu a pak se pustím do dalších dílů.

Prodeje trilogie Padesát odstínů překročily hranici půl milionu výtisků

11.02.2015

Knižní novinky (4. - 11. 9.)

02.09.2013

Ocenění knihy (1)

2012 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Päťdesiat odtieňov slobody v seznamech

v Právě čtených52x
v Přečtených8 027x