Pád FIFA. Milionová korupce v srdci světového fotbalu přehled

Pád FIFA. Milionová korupce v srdci světového fotbalu
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366765/bmid_pad-fifa-milionova-korupce-v-srdci--5uF-366765.jpg 4 2 2

Fotbalu a politice prý rozumí každý. Občas ale jedno od druhého nejde rozlišit Když bývalý prezident FIFA Sepp Blatter oznámil, že se mistrovství světa ve fotbale bude v roce 2022 konat v nesnesitelně rozpáleném Kataru, i naprostý laik pochopil, že s organizací světového fotbalu je něco zásadně v nepořádku. Policejní zátah v roce 2015 toto široce sdílené podezření potvrdil. Během mezinárodní akce tehdy bylo zatčeno a obviněno z korupce sedmadvacet vysoce postavených funkcionářů FIFA. David Conn se tématu korupce a politikaření v nejvyšších patrech světového fotbalu věnuje dlouhodobě. Pád FIFA je výsledkem jeho mnohaletého úsilí, v němž popisuje začátky světové fotbalové asociace i její trpký sestup, líčí portréty padlých hvězd, jako jsou Michel Platini nebo Franz Beckenbauer, a zpovídá i samotného Blattera.... celý text

Literatura faktu Sport
Vydáno: , Host

The Fall of the House of Fifa: The Multimillion-Dollar Corruption at the Heart of Global Soccer , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád FIFA. Milionová korupce v srdci světového fotbalu. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Knižní novinky (4. - 17. června)

04.06.2018

Kniha Pád FIFA. Milionová korupce v srdci světového fotbalu v seznamech