Oživená minulost přehled

Oživená minulost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18837/ozivena-minulost-18837.jpg 4 50 50

Dějiny archeologie v obrazech. Edice Stopy-Fakta-Svědectví.

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Orbis

A Picture History of Archeology , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oživená minulost. Přihlašte se a napište ho.

Filomena1961
29.09.2022 5 z 5

Od mládí jsem měla ráda historii. Záliba mi zůstala a když je čas sáhnu po nějaké té knížce, která mě zavede do minulosti lidstva. Oživená minulost mě nadchla, autor v ní sledoval historickou a kulturní kontinuitu jednotlivých starověkých civilizací. Text se čte jedním dechem a je doprovázen množstvím fotografií a v příloze je chronologická tabulka dějin archeologie. Knihu určitě doporučuji k četbě .

Corso
30.10.2019 5 z 5

Chvaaalabohu, Marekove knihy sa daju v antikoch pri troche hladania najst. Precitane pri jednej chripke. Koncipovane ako kratke kapitolky o vsetkom zaujimavom od pociatkov badania historie az... no az po cas kedy to Ceram dal dokopy. Samozrejme... uroven vedomosti pokrocil, upravili a upresnili sa data a fakty, ale tu je to skor o zaujimavostiach, o pociatkoch. Hlavne o objavovani tych starych znamych velkych kultur..klasika... Egypt, Mezopotamia, a tak. Kym som ju precital, bolo po chripke.

Messilina
05.04.2019 5 z 5

Ceram napsal knihu, která má hlavní výhodu v tom, že toho kdo se o archeologii a historii... teprve začíná zajímat neodrazuje, ale připoutá. A kdo už je jednou připoután, ten začne následně hledat další informace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oživená minulost v seznamech

v dalších seznamech1x