Otcovo srdce: znovuobjavenie cesty k Otcovej radosti přehled

nehodnoceno
Otcovo srdce: znovuobjavenie cesty k Otcovej radosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332248/bmid_otcovo-srdce-znovuobjavenie-cesty-k-GUK-332248.jpg 0 0 0

Otec, miluješ ma? Táto otázka vnáša nepokoj do tých najhlbších zákutí nášho srdca. Púšťame sa do menších či väčších činností, lebo sa bojíme postaviť hanbe, pocitu nehodnosti alebo samote, ktoré rezonujú v tichu tejto nevypovedanej otázky. Lenže niečo v nás sa dožaduje odpovede. Potrebujeme vedieť, že sme bezpodmienečne, nesmierne a nevýslovne milovaní. Táto kniha ťa pozýva, aby si konečne naplno zakúsil takúto štedrú lásku. Na týchto stránkach sa začína cesta objavovania dobrej zvesti, ktorú nám priniesol Ježiš: že Otec ťa miluje. Odhalíš lži, ktoré ti stáli v ceste k nemu i jeho milosrdenstvu. A pocítiš tiež neuveriteľnú radosť zo sily, prijatia a lásky, prýštiacich z jeho do tvojho srdca. Si milovaný. Si prijatý. Si doma.... celý text

Náboženství
Vydáno: , Redemptoristi - Slovo medzi nami

Abba's Heart: Finding Our Way Back to the Father's Delight , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otcovo srdce: znovuobjavenie cesty k Otcovej radosti. Přihlašte se a napište ho.

Medicka19
24.09.2023 3 z 5

Od knihy jsem čekala mnohem víc. Tohle sice neurazí, s tradičními křesťanskými pravdami se nedá nesouhlasit, ale nic nového nepřináší.
Dlouhé, nudné a plující po povrchu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otcovo srdce: znovuobjavenie cesty k Otcovej radosti v seznamech

v Právě čtených1x