Kočičí princ přehled

Kočičí princ https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151208/kocici-princ-151208.jpg 4 36 36

Ota Fink série

< 22. díl

Druhý příběh detektiva Oty Finka po dvanácti letech. Bezděčný detektiv, vyhozený kriminalista a aktuálně údržbář Ota Fink se koncem 70. let s bývalým kolegou soustružníkem Letenským pídí, kam se mohla podít odbornice na raně středověkou literaturu RNDr. Vejsadová.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočičí princ. Přihlašte se a napište ho.

marlowe
05.07.2023

Definitivní (a smutné) loučení s Otíkem Finkojc. Chci-li zachovat objektivitu, knížku hodnotit nemůžu, protože autorova labutí píseň nedopadla (z obecně známých důvodů) dobře, ostatně ty důvody tady zmiňují mnozí. Už se těším, že začnu číst znovu od začátku, první díl série jsem přečetl skoro přesně před deseti lety a těch dvaadvacet dílů byla fakt parádní jízda! Pan Velinský udělal tímhle svým majstrštykem hodně hluboký zářez do pažby české detektivní literatury. Velký respekt a klobouk dolů.

kolacky
09.03.2022 5 z 5

I za tu hrubou konstrukci dávám pět hvězdiček. Z nostalgie, z vděčnosti, za všechny ty skvělé nápady. Díky tam nahoru, pane Velinský...

Luigi1
28.02.2022 5 z 5

Tak Finkovka SUPER.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočičí princ v seznamech