Osudová setkání přehled

Osudová setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143828/osudova-setkani-143828.jpg 4 40 40

Autor, který si právem zaslouží zařazení mezi naše přední romanopisce, se po delší době, kdy se věnoval psaní historických románů, opět zaměřuje na dobu vcelku nedávnou. V novém díle, postihujícím vývoj od padesátých let dvacátého století až téměř po současnost, provází od dětství svého hrdinu Arna – přes studia, profesní život lékaře v malých lázních, odchod do vrcholné politiky v devadesátých letech. Stranou nezůstávají jeho lásky, osobní vztahy, přátelství, manželství, nevěry i rozchody. Kromě Arna v knize ovšem vystupuje celá řada dalších hrdinů, jejichž životy se vzájemně proplétají a kříží. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudová setkání. Přihlašte se a napište ho.

triatlet
24.07.2022 3 z 5

Pozadí rodinných vztahů utváří dějinné okamžiky poválečné československé historie.
Čtivé, ale bez přidané hodnoty. Po pár týdnech spleť osudových setkání vyšumí z mysli.

ČV - Kniha s tématem nešťastné lásky

Ála1968
05.08.2021 3 z 5

Nebyla tak dobrá jako Konec časů medových,ale přesto jsem se nenudila.Jen nemám ráda politiku v příběhu ani okrajově,jako tady.Za přečtení ale určitě stojí.

aralka
28.06.2020 4 z 5

Četla jsem od pana Hanibala S pečetí viny, to byl nezapomenutelný literární zážitek, tato Osudová setkání jsou dle mého názoru slabší, ale pořád kvalitní literatura..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osudová setkání v seznamech