Ostrý střih přehled

Ostrý střih
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510729/bmid_ostry-strih-3Lq-510729.jpg 4 239 239

Mitchell a společníci série

Mrazivý příběh, ve kterém je vše jinak, než se zdá. Když je milionář Paul Wheeler zavražděn ve výtahu plném lidí, jeho krásná milenka Julie má jasno v tom, kdo za tím stojí – Wheelerův podivínský synovec Creighton. Právník Derek Mitchell se na něj tedy zaměří a stejně jako Julii mu na něm něco nesedí. Proč ho tak fascinují filmové krváky a béčkové horory? Jsou na stopě vrahovi, který se snaží převést nejkrvavější scény stříbrného plátna ve skutečnost? A kdo dostane hlavní roli příště? V legendárním thrilleru Sandry Brown není jisté nic – dokonce ani happy end...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Kalibr

Smash Cut , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostrý střih. Přihlašte se a napište ho.

ikul
11.04.2024 4 z 5

Mírně děsivý thriller o krásné podezřelé a mladém psychopatovi. Těšila jsem se na více zapeklitý konec, ale jinak se mi kniha líbila.

archivářka115
19.11.2023 4 z 5

Poměrně brzo jsem začala tušit, kdo je nejhorší zločinec. Nevím, jestli se může, právník Derek zamilovat do Julie, která je stále podezřelá.
Konec byl dost zamotaný.Nejvíc mi vadilo, že se několik postav jmenuje od "D" - Dodge, Duke, Doug. Začala jsem se ve jménech ztrácet. Jinak se mi knížka líbila.

Sabča817
29.09.2023 3 z 5

Někde v polovině, jsem se dozvěděla, kdo je viník a pak už mě to tolik nebavilo....

Sokolník, Lesk soumraku a další knižní novinky (7. týden)

12.02.2023

Kniha Ostrý střih v seznamech