Osmý hřích přehled

Osmý hřích
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342558/bmid_osmy-hrich-Djd-342558.jpg 4 97 97

Ďábel se obléká do purpuru! Je to původně cenná sbírka knih jedné zchudlé markýzy, která přivádí mnichovského antikváře Lukase Malberga do Říma. Tam se však zaplete do případu vraždy. Jeho bývalá spolužačka Marlene, která mu po letech náhle připadala velmi přitažlivá, leží ve svém římském bytě ve vaně mrtvá. Byla to právě ona, kdo ho na onu cennou sbírku knih upozornil. Policie se domnívá, že jde o nehodu, ale Malberg má všechny důvody k pochybnostem. Jeho podezření vzbudí i zápisník s latinskými poznámkami.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Knižní klub

Die achte Sünde , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osmý hřích. Přihlašte se a napište ho.

madem
21.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Od autora jsem četla knihu o hledání hrobky. Rozhodla jsem se, zkusit další knížky. Tuto jsem našla náhodou a jsem hodně zklamaná.
Tolik mrtvých, tolik hříchů, tolik šíleností.
Nechápu.

čef
18.06.2022 3 z 5

Autor má velký problém s katolickým klérem. Opět zde máme podivné skupiny z blízkosti papeže a také skupinu protivníků. Mezi nimi se zmítá hlavní hrdina a nikdo dlouho neví, proč vlastně a co chce. No, nakonec se to možná po dlouhých obstrukcích a po hektickém závěru dozvíme, ale bomba to celé není.

M0rte
30.03.2020 3 z 5

Nebylo to spatne, ale az prilis pritazene za vlasy. Pribeh casto posouvaly dal nesmyslne nahody, coz na duveryhodnosti nepridalo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osmý hřích v seznamech

v Právě čtených2x