Osm meditací přehled

Osm meditací https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146894/osm-meditaci-146894.jpg 5 2 2

Rudolf Steiner zde v osmi kapitolách, pojatých jako osobité meditace, popisuje cestu duše usilující o nadsmyslové poznání. Její prožitky i poznatky vyúsťují do představy a zření opakovaných pozemských život, které je vlastně prvním důkazem toho, že člověk dosáhl stupeň imaginativního vědomí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osm meditací. Přihlašte se a napište ho.

Spajdy
11.12.2016 5 z 5

Doporučuju začít s těmito knihami: Teorie poznání, Filosofie svobody, Theosofie, Tajná věda v nástinu, Bytost člověka... v mnoha uveřejněných přednáškových cyklech nebo knihách se už předpokládá znalost základů duchovní vědy.

Danafantom
11.12.2016

Možná jsem začala s pro mě nevhodnými knížkami na seznámení se se Steinerovými myšlenkami, ale prostě moc nevím, o čem je řeč, byť se snažím, ale ta terminologie se nějak nesetkává s tou mojí.

Pirkaf
07.05.2013 5 z 5

Úžasná kniha, jeden z nejdůležitějších spisků Rudolfa Steinera. Nevyčerpatelná studnice inspirací pro zamyšlení a meditace...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osm meditací v seznamech

v dalších seznamech1x