Osm přehled

Osm
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470633/bmid_osm-kKw-470633.jpeg 4 3091 3091

Tak trochu jiný detektivní román od autorky bestselleru Bábovky. Jednu březnovou sobotu je nalezena postřelená mladá dívka. Michaela zůstává v bezvědomí a policie je při vyšetřování bezradná. Kdo čin spáchal a proč? Snoubenec, nejlepší kamarádka, někdo z rodiny, kde hlídala děti? Vysvětlení nepřichází ani po probuzení z kómatu. Michaela si totiž osudný den nepamatuje. A co víc, nepamatuje si ani poslední rok svého života. Rok, který začal tak nevinně, všem zamíchal životy a skončil pokusem o vraždu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osm. Přihlašte se a napište ho.

Simikik
včera 4 z 5

Velmi svižně napsané. Začíná koncem a vyprávění postupně odkrývá, co se vlastně stalo. Myslím si, že do detektivky to má hodně daleko, ale moc se podařilo vybarvit emoce ve vztazích. Myšlenky jednotlivých postav a jejich charakter. Moc mě to bavilo a líbil se mi jakoby otevřený konec.

Luca86
12.04.2024 5 z 5

Dle mého názoru asi nejlepší knížka autorky. Je to svižné, čtivé a napínavé. Vývoj událostí mě kolikrát překvapil a detektivní zápletka příběh zpestřila.

petrpospa
01.04.2024 4 z 5

Detektivka určitě ne. Dobře napsaný vztahový příběh ano. Pohodové, klidné čtení, které zvládne i chlap.

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (říjen)

15.10.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (srpen)

18.09.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Osm v seznamech

v Právě čtených45x