Osm přehled

Osm https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345952/bmid_osm-dV2-345952.jpg 4 3087 3087

Nový román Radky Třeštíkové, nejčtenější české autorky součastnosti! Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osm. Přihlašte se a napište ho.

Luca86
12.04.2024 5 z 5

Dle mého názoru asi nejlepší knížka autorky. Je to svižné, čtivé a napínavé. Vývoj událostí mě kolikrát překvapil a detektivní zápletka příběh zpestřila.

petrpospa
01.04.2024 4 z 5

Detektivka určitě ne. Dobře napsaný vztahový příběh ano. Pohodové, klidné čtení, které zvládne i chlap.

nikol4574
25.02.2024 3 z 5

Knihu jsem si vybrala díky nalákání na detektivní zápletku, kterou jsem však spatřovala málo kde (jen na začátku a na konci příběhu). Z tohoto hlediska mě to trochu zamrzelo, protože jsem od příběhu čekala velké rozuzlení, ale v podstatě na něj nebyl prostor i přes to, že má kniha necelých 400 stran. Čtenářům, kteří ocení romány, bych knihu doporučila všemi deseti, ale těm, kteří si potrpí na detektivní zápletku, již méně.

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (říjen)

15.10.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (srpen)

18.09.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Osm v seznamech

v Právě čtených46x