Ošklivý příběh přehled

Ošklivý příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448263/bmid_osklivy-pribeh-uRs-448263.JPG 3 13 13

Hledat si svůj protějšek jako homosexuál není vždy jednoduché, pokud jsou kolem nich lidé, kteří je nenávidí, kteří v nich spatřují zrůdy. Někdy je lépe svou orientaci tajit, nedávat ji najevo. Předstírat heterosexuála i před rodiči, pokud z jejich projevů vyplývá, že by je to ranilo. To je osud kluka, který hledá sám sebe, vzdoruje těžkým chvílím, jež s sebou život často přináší. (Dle popisu na Facebooku Knihy Josef Strauss, fotografie použita z téhož zdroje.)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ošklivý příběh. Přihlašte se a napište ho.

alusa4302
20.06.2022 4 z 5

Opět čtivá kniha ,silný příběh .Radek byl tedy naivní .Konec zajímavý ,trošku jsem to čekala.

aydam
26.03.2022 4 z 5

Drsný syrový příběh.
Na Radka jsem měl chuť zakřičet, aby se už konečně probral z té své naivity.

hromes
14.10.2021 3 z 5

Knihu jsem objevil úplnou náhodou. Vzhledem k nízkému nákladu svépomocí se vůbec divím, že jsem ji našel v jednom obyčejném východočeském knihkupectví.
Autor do knihy promítl hodně politických názorů, které svojí přemírou už nepůsobí jako vítaný doplněk k příběhu, ale místy až nadbytečně. Svojí otevřeností mě kniha zaujala, jen je škoda úrovně stylistiky a nedostatku hlubší psychologie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ošklivý příběh v seznamech

v dalších seznamech1x