Oskar a měsíční kočky přehled

Oskar a měsíční kočky
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152753/bmid_oskar-a-mesicni-kocky-mcJ-152753.jpg 4 47 47

Oskar je kocourek s tygří srstí, kterého si zamilují děti i dospělí. Je to velký uličník, ale se srdcem na pravém místě. Skočte se s ním podívat na Měsíc za kočkami s vybledlými kožíšky a perlově zářícíma očima. Ale pozor abyste se stihli vrátit domů a nenechali v kouzelné smetaně vzpomínky na všechno, co máte rádi!

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Oscar and the Mooncats , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oskar a měsíční kočky. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
05.03.2023 4 z 5

Vydařená knížka pro děti.
Naši Adélku zaujala, protože miluje kočičky.
Ilustrace jsou povedené, něžné.
Příběh je taky hezký. Pozměnila bych snad jen chování krávy. Nejspíš tak, aby kocourkovi vědomě pomohla, když už ho varovala před ostatními měsíčními kočkami. A taky nedává smysl, že jim nechává svou smetanu "zapomnění", když ví, co způsobuje. Po varování ale možné důsledky neřeší a zanechává kocourka na Měsíci.
Ten naštěstí vezme všechno do svých tlapek a vrací se zpátky ke svému klukovi. :-)

muchomurka
15.11.2022 3 z 5

Já nevím, co si o ní myslet. Ilustrace krásné, snové. Ale ten příběh byl takový ... nedotažený? Moc jsem nechápala jednání té krávy. Nejdřív Oskara varuje a pak mu řekne, ať na to kašle a smetany se napije. Hm... Vracím do knihovny, jednou přečíst stačilo.

baja
14.11.2018 5 z 5

Kniha s krásnými jemnými ilustracemi, příběh originální. Dcera ( 2,5 roku) ji jeden čas vyžadovala pořád dokola.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oskar a měsíční kočky v seznamech

v dalších seznamech3x

kočky