Ordál přehled

Ordál https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135961/bmid_ordal-VjP-135961.jpg 3 51 51

Napětí * magie * intriky * ve středověké Transylvánii. Mladý šlechtic Samuel přichází na své rodné tvrzi o dědický nárok. Útočiště hledá u svého strýce Aybarse Egerváriho a doufá, že se jednou bude moci vrátit domů jako dědic. Místo toho se však stává svědkem únosů dětí a je zatažen do vztahů poznamenaných dědičným šílenstvím.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ordál. Přihlašte se a napište ho.

lugh
25.12.2018 1 z 5

Strašlivá slátanina, kde nudu střídá trapnost a z každé stránky čiší beznadějné kopírování, bez nápadu. Souhlasím, že tato kniha je ztrátou času pro čtenáře. Dočetl jsem s nasazením všech sil, nikdy jsem knihu nevyhodil, ale tentokrát jsem se musel dost přemáhat abych to neudělal. Ani nevím proč jsem dal hvězdu, snad soucit.

alenkacermi
02.06.2018 3 z 5

Kniha se mi četla moc dobře, jen mě trochu zklamal závěr knihy. Samuel se vrátil domů, a co se tam stalo......? Víc neprozradím, jen mi přijde, že autorovi došel dech a nevěděl, co dál. Ale třeba bude pokračování, jak už tady někoho také napadlo, pak si ho ráda přečtu.

babicka_amalka
09.09.2017 odpad!

naprostá pitomost a její čtení absolutní ztráta času ;-((

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ordál v seznamech

v Právě čtených1x