Opravář osudů přehled

Opravář osudů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356505/mid_opravar-osudu-oIZ-356505.jpg 3 275 275

Opravář osudů série

George Novak přijede do Prahy, aby pátral po svých českých kořenech. Nakonec ale zjistí, že vlastně hledá odpověď na jinou otázku: Kdo jsem? Kdo si myslím, že jsem? A kdo je Vera, sousedka a přítelkyně plná pochopení, ale i tajemství? Georgeovi v jeho hledání nejvíc pomáhají nová setkání – s trochu záhadnou mladou ženou Luci Milenou nebo s bytostí, která mu předloží naprosto nečekanou nabídku. V hospodě U Devíti draků a ovce, místě pro rozhovory, otázky a odpovědi přímo stvořeném, najde pak nejedna zápletka rozřešení.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Argo

Mender of Destinies

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Opravář osudů. Přihlašte se a napište ho.

panjan
11.05.2024 3 z 5

Fulghamovi příběhy bývávaly milé, moudré a působily nenuceně a uvěřitelně. Poslední díla včetně Opraváře už působí trochu křečovitě a přijdou mi jako ždímání Fulghama do posledních zbytků Fulghama.

Majký_
02.01.2023 3 z 5

Zajímavá kniha složená z krátkých epizodek, která zejména v první polovině nějak postrádá dynamiku. Myšlenka dobrá, zpracování mi ale tolik nesedlo. Děj knihy se sice má odehrávat v Praze, ale vůbec mi to tak nepřipadalo - ať už to bylo ,,nečeskými" popisy míst (ach ty bloky :)), postavami, nebo celkovým fantaskním laděním.

markyticka
31.10.2021 2 z 5

Nenadchne a neurazí, první 2/3 jsem se nutila do čtení, konec už jsem zvládla přečíst rychle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Opravář osudů v seznamech

v Právě čtených4x