Opilé banány přehled

Opilé banány https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118576/opile-banany-118576.jpg 4 629 629

Novela Petra Šabacha, v níž se autor opět vrací do vzpomínek svých a svých přátel. Tři šestnáctiletí kamarádi se seznamují se světem dospělých, hospodami i prvními láskami a v šedivém světě osmdesátých let se snaží najít svůj svět barevný. Rozhodnou se odjet k moři, které je pro ně snovou představou o tom, jak opustit "fádní blbákov" přitroublých písní režimních autorů, nedostatku toaletního papíru a pomníků "význačných" soudruhů. Cesta kradeným stařičkým populárem však končí happyendem docela jiným, než bychom předpokládali.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Opilé banány. Přihlašte se a napište ho.

SabinaSip
16.04.2024 5 z 5

Tak tohle už je klasika!

rafan65
11.02.2024 5 z 5

Krásně napsané, při čtení této knihy člověk prožívá znovu útržky filmů které jsou natočeny podle knih pana Šabacha. Suroví styl psaní tohoto autora mě neskutečně sedí, jeho knihy může člověk číst pořád dokola a stále se parádně baví. Je velká škoda že autor zemřel celkem brzy, mohl ještě napsat pár takto pěkných knih. Každopádně knihu doporučuji, kdo tohoto autora ještě nečetl má šanci najít něco nového.

Kristy.Seb
24.07.2023 3 z 5

Člověk dokáže daleko víc, než si myslí.

Asi nejsem vhodný čtenář, kniha mě nezaujala a dost jsem se v povídkách ztrácela.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Opilé banány v seznamech

v Právě čtených7x