Moře v ohni přehled

Moře v ohni https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/1562/bmid_more-v-ohni-kxQ-1562.jpg 4 20 20

Operační centrum série

V Celebeském moři je náhodou nalezen polomrtvý pirát ze Singapuru a jsou u něj objeveny stopy radioaktivity. Australské úřady požádají Operační centrum o provedení přísně tajného vyšetřování, zaměřeného na zjištění míst, kam se ukládá radioaktivní odpad. Ukáže se, že v blízkosti místa, kde byla zničena pirátská loď, byl nedávno takový odpad vhozen do moře. Operační centrum dojde ke zjištění, že mnohonárodní korporace, najatá k tomu, aby jaderný odpad likvidovala, jej komusi tajně prodává...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , BB art

Sea of Fire , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moře v ohni. Přihlašte se a napište ho.

pethan
07.09.2023 1 z 5

Námět dobrý, ale zpracování hrozné. V dialozích samé klišé o záchraně světa, rádoby filozofování... Tipoval bych že námět je od Clancyho ale napsali to jeho pomocníci. Po větě "Mezi námi špiony..." jsem knihu odložil v cca 45 % textu.

georginaa
28.03.2020 3 z 5

Zkusila jsem podle žánru, jako román zdaleka to nepřipomíná. Detektivní případ o likvidování nebezpečného odpadu byl opravdu zneklidňující. Za vším hledej lidi a prachy.

ferda
18.01.2017 3 z 5

Žádný zázrak,pašování radio. materiálu a naopak snaha úřadů o jeho nalezení. Závěr klasický, ale ne úplný.Tipl bych to na pokračování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moře v ohni v seznamech

Autoři knihy

Tom Clancy