Operace Petragun přehled

Operace Petragun https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533513/bmid_operace-petragun-65e5a41294c58.jpg 5 319 319

Legie série

Přišel čas spojit síly. Na konci vesmíru se nachází mocná civilizace, která vede se Společenstvím dlouhou a tvrdou válku a formující se lidské legie si potřebují získat své místo na slunci a ukázat, že mohou být platné v boji. Plukovník Batista a kapitán Moravec se proto rozhodnou pro riskantní akci v místě, kde to enlilové nejméně čekají. Sázky jsou totiž zatraceně vysoké. Ví to i Rudý vrabčák, jehož tajemství bude na čase rozlousknout. A také umíchat pár opravdu dobrých drinků. Posádku Kraksny čeká tvrdá práce a opětovné setkání s petragunem, tancem, který je prý starý jako vesmír sám.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Operace Petragun. Přihlašte se a napište ho.

Honey0105
24.04.2024 5 z 5

Výborná série u které se opravdu bavím. Díly jsem ale zhltla v audiu hned za sebou (chvála nočním), tak mám trochu guláš v tom, co přinesl který díl. Tenhle patřil ale k těm určitě lepším. Konečně se navíc posunul i celý příběh směrem na který člověk čeká už od začátku. Super odvaz s míchanými drinky. A teď uvidíme, co bude dál.

Hobitka
19.03.2024 4 z 5

Tohle byla zase akcí nabitá jízda! První dvě třetiny jsem si fakt užila. Poslední třetina na mě už byla trochu moc překombinovaná a rychlá... Ale konec dobrý - všechno dobré.
Konečně jsme se posunuli i v příběhu celé série, ne jen jedné epizody. A já jsem zvědavá na pokračování.
Jo a míchané drinky jsou tu skvělý detail. :)

jester138
23.01.2024 5 z 5

Celá série je 5 hvězd ale petragun je nejvíc. Nemůžu dát 5*+

Space opera Legie - to nejlepší ze dvou stylů

05.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (březen)

13.04.2023

10 nejprodávanějších knih (13. týden)

05.04.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

O co, že bude její kloaka přesně pasovat na můj panachýn?

Smradlavé věci s minimální inteligencí nemůžou být členem posádky.

Bojím se sebe. Duše každého z nás je náš největší nepřítel.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Operace Petragun v seznamech

v Právě čtených2x