Ondřej jde do školy přehled

Ondřej jde do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253500/bmid_ondrej-jde-do-skoly-253500.jpg 4 12 12

Toho dne, kdy paní učitelka Kvočna řekla, že přijde nový žák, se na něj všichni moc těšili. Pak ale přišel Ondřej, chlupatý děsivý mědvěd grizzly a všichni se ho báli! Ondřej je ale vůbec nechtěl polekat. Jen si chtěl nají tnové kamarády. Pak se ale stalo něco, co Ondřejovi pomohlo...

Pro děti a mládež
Vydáno: , Grada

Boris Starts School, Boris Goes Camping

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ondřej jde do školy. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
19.03.2024 5 z 5

V angličtině je to Boris, česky Ondra. Zajimavý překlad, ale kvalitu příběhu to neovlivnilo:)
Pro nového žáka je těžké vstoupit mezi lidi, zapadnout , neví jak na to, nikoho nezná. Tak to má i medvěd, který místo pozdravu zavrčí , jak je u méďů asi zvykem , ale své nové spolužáky poleká. Jak si najit kamarády? Čtěte :)

Litocha
28.06.2021 4 z 5

Miloučká knížka s roztomilými obrázky. Když jsem navíc zjistila, že se hlavní hrdina jmenuje stejně jako syn a že je to medvěd, bylo jasné, že ji musím vzít domů. A líbila se nám oběma. Na mě byl sice Ondřej trošku hloupatý (je to ale koneckonců dítě) a druhý příběh zbytečně kopíroval osnovu toho prvního, ale i tak to bylo milé počtení.

ještěrka38
17.02.2020 5 z 5

Jednoduchá knížka na pochopení. Výborně se hodí na čtení a práci s malými školkovými dětmi. :-) Využiju na besedy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ondřej jde do školy v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky