Old Surehand II přehled

Old Surehand II https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13918/bmid_old-surehand-ii-Sgd-13918.png 4 287 287

Old Surehand série

Jde vlastně jen o jakési rámcové vyprávění, ve kterém Old Shatterhand navštíví Jefferson City, hlavní město státu Missouri, kde se může dozvědět současné místo pobytu Old Surehanda. Ubytuje se v podniku U matky Thickové a večer si vyslechne celou řadu zálesáckých historek. Kapitoly: 1. U matky Thickové, 2. U stromu se zabodnutým oštěpem, 3. Neočekávané setkání, 4. Na Harbourově farmě, 5. Záhadný, 6. Vyměněné úlohy, 7. Souboj, 8. V Údolí medvědú, 9. Old Wabblova smrt, 10. U Ďáblovy hlavy. Cena knihy v čase vydania: 33 Kčs... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Olympia

Old Surehand, 2. Band , 1895

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Old Surehand II. Přihlašte se a napište ho.

Lothar.777
15.01.2024 3 z 5

Celkem pěkné zakončení jednoho obsáhlejšího příběhu, kdy jsem se teda až podivil, co mohlo autora napadnout. Ale na kvalitě to neubralo, dalo se.

georginaa
04.09.2022 4 z 5

Pokračování opět skvělé a o dobrodružství indiánů a Old Surehanda nebude opět nouze. Tentokrát se děj odehrává v Jefferson City, v hlavním městě státu Missouri , ale neubralo to na zábavnosti.

danny_21
05.08.2022 3 z 5

Old Surehand je další variantou Mayovky z Divokého západu, kdy Olda putuje savanou, potká nebo se dozví o dalším westmanovi, který má potíže, a samozřejmě mu okamžitě spěchá na pomoc ať už sám nebo s pomocí dalších zálesáků či nejslavnějšího Apače se Stříbrnou puškou. A nastává kolečko pronásledování, vysvobozování, zajmutí protivníků ( především rudokožců z řad Komančských ) s pomocí vychytralých lstí, kdy ani kapka krve nesmí být prolita nadarmo. Old Surehand se řadí k dalším "Oldům", které nám Karlos už dříve představil ( Old Firehand, Old Death ) a aby toho nebylo málo ještě do děje narouboval dalšího Old Wabbleho alias Krále Kovbojů, který ale tentokrát plní roli protivníka, který se snaží ztrpčit a znesnadňovat život lovcům a spřáteleným Indsmenům při pátrání po rozluštění tajemství titulního hrdiny - 60 %

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Old Surehand II v seznamech

v Právě čtených2x