Okouzlující únosce přehled

Okouzlující únosce
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175447/okouzlujici-unosce-175447.jpg 3 2 2

Cassie za tlustými obroučkami brýlí skrývá svou nejistotu a smutek nad tím, že se považuje za ošklivou. Ještě že má alespoň matematické nadání, díky němuž uspěla ve světě mužů - jako návrhářka počítačových her! O to více ji samozřejmě překvapí, když zájem o ni začnou projevovat hned dva atraktivní kolegové z oboru, majitelé dvou konkurenčních firem, Peter a Joel. Může ale Cassie věřit tomu, že se zajímají opravdu o ni, a ne o její firmu? Užuž byla rozhodnuta dát své srdce i ruku Peterovi, když se urostlý a snědý Joel rozhodl získat ji za každou cenu. Doslova za každou!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Taken Over , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okouzlující únosce. Přihlašte se a napište ho.

Fifth Element
16.09.2013 3 z 5

Byla bych dala vic hvezdicek nebyt toho, ze autorka pomalu dve tretiny knihy delala z hlavni hrdinky tak zakomplexovanou osobu, ze i osklivka betty by proti ni byla hadr.. nebyt techto pasazi, kdy si hrdinka pomalu v kazdem odstavci neustale opakovala, jak je oskliva, byl by to prijemny odpocinkovy roman..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Okouzlující únosce v seznamech

Penny Jordan (p)