Ohnivý kríž - 2. časť přehled

Ohnivý kríž - 2. časť
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473189/bmid_ohnivy-kriz-2-cast-eTK-473189.jpg 4 219 219

Cizinka / Outlander série

Píše sa rok 1771 a blíži sa vojna. Aspoň tak to tvrdí manželka Jamieho Frasera. Musí jej, hoci neochotne, veriť, pretože má – ako sa na cestovateľku časom patrí – nadanie na kruté predpovede. Clairin jedinečný dar vidieť do budúcnosti ho v minulosti priviedol do nebezpečenstva, ale aj na slobodu. Jej vedomosti o nadchádzajúcej revolúcii sú ako horiaca fakľa, ktorá im v ďalších rokoch môže osvetliť cestu mnohými prekážkami alebo podpáliť vatru, čo by ich životy premenila na popol.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Zelený Kocúr

The Fiery Cross , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohnivý kríž - 2. časť. Přihlašte se a napište ho.

hanka9238
05.02.2022 5 z 5

A mě se kniha líbila. Nepřišla mi nejslabší, bavila mě a hurá na další díl.

Kamcatak
10.04.2020 3 z 5

Hodnocení celé knihy Hořící kříž:
Tak tuto knihu jsem prozatím četla nejdéle ze všech :D Začala jsem už před několika lety, ale moc mě to nebavilo, zdlouhavý popis jednoho jediného dne jsem moc nedávala :D A pak jsem knihu musela vrátit do knihovny. Tentokrát jsem zkusila znovu, pokračovala jsem přibližně v místě, kde jsem tenkrát skončila a za pár týdnů jsem dočetla. Zbytek knihy jsem si už užila, druhá část mě bavila více.
Přesto hodnotím prozatím jako nejslabší díl série. Těším se na Ledový dech :)

Páájinka
08.04.2020 5 z 5

Nádherná kniha

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohnivý kríž - 2. časť v seznamech

v Právě čtených9x