Tisíc kousků tebe přehled

Tisíc kousků tebe
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365400/bmid_tisic-kousku-tebe-WyZ-365400.jpg 4 710 710

Ohnivák série

Je odsouzena opakovat stejnou chybu znovu a znovu? Rodiče Marguerity Cainové jsou geniální vynálezci, jejichž poslední vynález – Ohnivák – umožňuje pohybovat se mezi alternativními realitami. Někdo zabil jejího otce a Marguerita je rozhodnutá vypátrat vraha za každou cenu. Světy, které se před ní otevřely, ji ale nutí pochybovat o všem: o vlastní vině i vlastních citech. A v každé verzi sebe sama se zaplétá do milostné aféry, které nedokáže odolat, přestože je nebezpečná.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tisíc kousků tebe. Přihlašte se a napište ho.

sidonka
09.04.2024 4 z 5

Jak tenhle žánr moc nemusím, tak mě to úplně pohltilo, žádné nudné technické popisy, vše úžasně srozumitelné a plné nečekaných zvratů

verdulos7977
15.02.2024

Naprosto fascinující jízda! Tohle mohl napsat někdo naprosto šíleně inteligentní. V první části jsem absolutně netušila o čem čtu a chtěla to zabalit, ale když člověk vydrží, stojí to za to. Žádné nudné pasáže, překvapující zvraty, kdy víte, jak to je a pak zjistíte, že ne a pak zase, že jste měli pravdu. Je to kniha, která vás vtáhne do děje, v části, kdy jsou pod vodou, jsem opravdu měla pocit, že se koupu s nimi, když Paul objímá hlavní hodinku, jako bych ho cítila u sebe . Dimenze do sebe skvěle zapadali Dala jsem devět hvězdiček z deseti, protože (možný spoiler) mi bylo na konci líto Thea. Nezasloužil si zůstat sám Jakmile bude prostor, určitě přečtu i druhý díl. I když by nemusel být. Takhle kniha má totiž začátek a konec. A já, po dlouhé době, měla pocit, že jsem v příběhu

klarat13
04.01.2024 5 z 5

Mě kniha nadchla. Přišla mi svěží, zaujala mě hned od první stránky a donutila mě ji přečíst za den. Líbí se mi, že skákání mezi dimenzemi se odehrává několikrát a ne pouze jednou. Každý svět mi přišel nápaditý a rozpracovaný. Za mě rozhodně plný počet hvězd. Tahle kniha mě uspokojila :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tisíc kousků tebe v seznamech

v Právě čtených24x
v dalších seznamech15x