Oficiální pokémon příručka přehled

Oficiální pokémon příručka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136431/oficialni-pokemon-prirucka-136431.jpg 4 25 25

V úvodu se dozvíme o tom, co je úkolem trenéra Pokémonů, kdo jsou jeho kamarádi a kdo nepřátelé. Na barevné mapě jsou vyznačena všechna důležitá místa na Pokémonové cestě. Pak následuje popis jednotlivých druhů. Každému je věnována jedna strana, která obsahuje: vyobrazení Pokémona, jeho název,českou výslovnost, výšku, váhu, charakteristiku podstaty, způsob útoku, stručný text o Pokémonovi. Knihu uzavírá "Deset důležitých pravidel péče o Pokémony". Příručka pro trenéry Pokémonů (Pokédex) a všechny, kteří se chtějí dozvědět vše o 150 druzích těchto tvorů. Bohatě ilustrováno.... celý text

Hobby Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Official Pokémon Handbook , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oficiální pokémon příručka. Přihlašte se a napište ho.

Worbitka89
21.10.2022 4 z 5

Obrázková knihy pro všechny malé nadšence seriálu, na který odkazuje a cituje. Obsahuje původních 151pokemonu a něco málo o všech postavách seriálu. Jen si vybrat, který Pokémon se vám líbí.

Cryptkeeper
04.10.2022 5 z 5

Neskutečná nostalgie a v té době nezbytná věc pro milovníka tématiky. Navíc skvěle zpracovaná,plná perfektní ilustrace :)

Karoley
02.01.2022 5 z 5

Jako malá jsem byla do Pokémonů blázen a tajně milovala Ashe Ketchuma ;)) V příručce je vyobrazeno a popsáno 151 základních pokémonů (první generace). Teď už je snad sedm generací, což čítá přes 800 pokémonů, v těch už se nevyznám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oficiální pokémon příručka v seznamech

v dalších seznamech1x

pokémoni